Toimistolla palvelee taidon lajipäällikkö Sera Kaukola taido@taido.fi sera.kaukola@taido.fi 050 542 3431 Radiokatu 20 00240 Helsinki
Puheenjohtaja Tuomas Kosonen 040 304 5523 tuomas.kosonen@vatt.fi
Varapuheenjohtaja Olavi Kurttio 050 310 4015 olavi.kurttio@pp1.inet.fi
Taloudenhoitaja Yrjö Castrén 0400 433 758 yrjo.castren@taido.fi
Tiedotus- ja markkinointivastaava Mikko Suhonen 040 583 4155 mikko.a.suhonen@gmail.com Nuorisovastaava Riina Meriläinen 0400 167 236 riina.merilainen@gmail.com
Materiaalivastaava ja tapahtumakoordinaattori Marianne Malm 040 348 5374 marianne.malm@gmail.com
Johtoryhmän koulutus- ja valmennusvastaava Jasser Anoschkin 044 546 9099 jasser.anoschkin@gmail.com
Johtoryhmän sihteeri sekä kilpailu- ja tuomarivastaava Marko Havu 040 743 5380 marko.havu@jyu.fi
Päävalmentaja Aki Peltola 050 527 4426 aki.peltola@iki.fi
Tapahtumakoordinaattori Susanna Valtanen 041 507 4297